Cariere

Candidatul Ideal

  • Experiență minim 1-2 ani (ferma / companii de specialitate)
  • Cunostiinte operare PC.
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala.
  • Gandire strategica.
  • Orientare catre client.
  • Dinamism, implicare, fire optimista.
  • Abilitati de organizare si planificare.
  • Flexibilitate/adaptare, punctualitate.
  • Permis conducere cat. B.
  • Disponibilitate deplasari.

* Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
* Atitudine pozitiva
* Proactivitate in relatia cu clientii si colegii
* Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
* Studii superioare agronomice

Descrierea jobului - Reprezentant Vanzari

RESPONSABILITATI:

  • Crearea, dezvoltarea si mentinerea portofoliului de client.
  • Prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
  • Identifica nevoile clientilor si mentine legatura permanenta cu cu acestia.
  • Asigura consultanta permanenta a clientilor, in vederea optimizarii ofertelor personalizate pe produsel companiei
  • Activitate constanta in teren
  • Insepctii ale culturilor  impreuna cu acestia
  • Negocieri, intocmire contracte, monitorizarea, derularea si finalizarea acestora
  • Urmareste realizarea planului de Vanzari
  • Urmareste incasarea sumelor datorate  de catre client

BENEFICII:
Se vor discuta in cadrul interviului

Descrierea companiei

SC Expert Agribusiness SRL, cu sediul in orasul Fundulea, Jud.Calarasi, activeaza pe piata agricola din octombrie 2010 si are ca principal obiect de activitate comercializarea de seminte si pesticide.

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa office@expertagro.ro, mentionand in subiect postul si zona pentru care aplicati.